Бізнес закликає президента ветувати закон про зміни до Податкового кодексу


Бізнес закликає президента ветувати закон про зміни до Податкового кодексу

Бізнес-середовище закликає президента ветувати закон 1210, про зміни до Податкового кодексу, який, на їхню думку, підвищує фіскальний тиск на платників податків, погіршує інвестиційний клімат і негативно позначиться на розвитку економіки в цілому.

Про це повідомляє Спілка Українських Підприємців.

“Податкова проблематика вже давно – найболючіше питання для українських підприємців. Однак, замість полегшення умов ведення бізнесу в країні, влада продовжує посилювати податковий тиск. Свідченням цьому – сьогоднішнє прийняття закону №1210 в цілому.

Незважаючи на неодноразові офіційні звернення, зустрічі та заклики всього бізнесу, принципово важливі законодавчі ініціативи в сфері оподаткування виносяться на голосування без урахування істотних зауважень представників бізнес-середовища”, – заявляє СУП.

Підприємці заявляють, що парламент не прислухався до їхніх порад, і запропоновані поправки реалізовані не в повному обсязі.

“І навіть спроби додати в законопроект справді корисні поправки виглядають як напівзаходи. Так, СУП запропонувала механізм додаткового збільшення граничного розміру доходів у залежності від кількості найманих працівників. Однак, в результаті маємо “спрощений варіант” – підвищення лімітів без прив’язки до штату працівників”, – резюмують у співтоваристві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua