Fitch поліпшило прогноз зростання світової економіки і ВВП Китаю на 2020 р


Fitch поліпшило прогноз зростання світової економіки і ВВП Китаю на 2020 р

Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогноз зростання світової економіки на 2020 рік слідом за підписанням США і Китаєм Угоди про першу фазу врегулювання торгової суперечки.

Згідно з новим прогнозом Fitch, світова економіка цього року збільшиться на 2,6%, як і роком раніше. Попередній прогноз Fitch, опублікований 5 грудня, припускав, що світовий ВВП зросте на 2,5% в поточному році.

Прогноз підйому економіки Китаю на 2020 рік підвищений експертами Fitch на 0,2 процентного пункту (п.п.) – до 5,9%.

Укладення торгової угоди “позитивно позначиться на діловій довірі, що підтримує нашу думку про стабілізацію зростання світової економіки в 2020 році”, йдеться в огляді Fitch.

Експерти агентства попереджають, однак, що “наслідки угоди для світової економіки залежатимуть від того, як будуть виконуватися її умови, в тому числі від того, чи зможе Китай виконати свої зобов’язання щодо різкого збільшення імпорту з США, і яким чином зміняться торгові потоки для інших експортерів”.

Президент США Дональд Трамп і віце-прем’єр Держради КНР Лю Хе 15 січня підписали угоду про першу фазу врегулювання торговельної суперечки між двома країнами. За умовами угоди, Пекін посилить захист інтелектуальної власності, а також вживе заходів для вирішення проблеми вимушеної передачі технологій. Крім того, обидві країни будуть утримуватися від конкурентної девальвації нацвалют.

Угода також передбачає, що Китай збільшить імпорт товарів і послуг з США мінімум на $200 млрд в порівнянні з рівнем 2017 року протягом двох років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua