Золота пропозиція: в Дубаї шукають менеджера палацу


Золота пропозиція: в Дубаї шукають менеджера палацу

Останнім часом в мережі все частіше з’являються оголошення, в яких спонукають покинути всі свої звичні справи і кардинально змінити життя. Так, ми чули про вакансії дегустатора Nutella, доглядача розкішних яхт і менеджера з подорожей королівської сім’ї, а нещодавно клич про пошук співробітника кинули і власники палацу в Дубаї.

На сайті агентства Silver Swan Recruitment з’явилася вакансія менеджера палацу однієї заможної сім’ї. Власники будинку шукають організовану людину, здатну управляти великим штатом співробітників. До кола його обов’язків входитиме управління всім обслуговуючим персоналом і домашнім господарством в цілому, контроль фінансів, складання графіка членів сім’ї, організація різних заходів і багато іншого.

Оплачувати складну роботу обіцяють гідно – 195 тис. доларів на рік. До того ж, працівник буде забезпечений житлом і харчуванням в замку, а також зможе повністю управляти будинком, коли його власники будуть у від’їзді.

Розглянути резюме господарі замку готові від всіх бажаючих. А щоб запропонувати свою кандидатуру, потрібно подати заявку на сайті агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua