Міжбанк: зміняться головні учасники торгів


Міжбанк: зміняться головні учасники торгів

Четвер на валютному ринку дещо знизить свої обороти після пікових обсягів операцій 15 січня (через розрахунки нерезидентів у середу з аукціону ОВДП) і при цьому дещо зміняться головні учасники торгів. Ми прогнозуємо на сьогодні укладення на торгах до 450-650 угод на загальну суму до $180-220 млн.

Чому зміниться склад учасників міжбанку в четвер?

Справа в тому, що вчора нерезиденти розраховувалися за гривневі облігації, які вони купили у вівторок, і обсяги їхніх угод були ключовими на ринку. Сьогодні іноземці будуть менш активні, зате стрімко зросте питома вага операцій місцевого бізнесу. Найближчими днями клієнтам необхідно розрахуватися за податками з державою, і бюджетні проплати збільшать потребу в гривні як у експортерів, так і у імпортерів. У свою чергу це збільшить продажі валюти першими і скоротить можливості і апетити щодо її купівлі у других.

Як і весь цей тиждень – основним маркетмейкером на ринку залишиться Нацбанк. Саме його викуп надлишку пропозиції валюти всі ці дні не тільки підтримав курс долара на торгах в моменти істотного перевищення пропозиції над попитом, але і призвів до зростання котирувань долара. Учасникам ринку було дано чіткий сигнал регулятором – поки що НБУ не готовий до просідання курсу нижче 24 гривень за долар і фактично утримує цей рівень на ринку.

Скуповувати весь потенційний надлишок долара в резерви Нацбанк продовжить і сьогодні, що і буде працювати проти гривні на міжбанку.

Ми прогнозуємо на четвер коридор по долару в межах 23,95 – 24,25 гривень з новим виходом Нацбанку на торги зі скупкою всього потенційного надлишку пропозиції долара.

Власники обмінок продовжать у четвер дуже оперативно реагувати на коливання курсу на міжбанку і коригувати свої цінники протягом дня.

Курс долара на міжбанку-графік:

Середні курси валют на міжбанку після відкриття ринку:
Долар США – 24,03 / 24,05
Євро – 26,79 / 26,82
Російський рубль – 0,3909 / 0,3915

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua