Опубліковано закон про покарання за "кнопкодавство"


Опубліковано закон про покарання за "кнопкодавство"

Законом встановлюється кримінальна відповідальність за вчинення нардепом “кнопкодавства”.

Опубліковано закон про покарання народних депутатів за “кнопкодавство”. Документ опублікований в парламентській газеті “Голос України”.

Законом встановлюється кримінальна відповідальність за здійснення народним депутатом будь-яким способом голосування на засіданні Ради замість іншого депутата ВР (“кнопкодавство”).

Таке діяння каратиметься штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 тис. до 85 тисяч гривень).

Згідно зі статтею 216 Кримінально-процесуального кодексу України, досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

“У разі виявлення на пленарному засіданні журналістом, акредитованим при Верховній раді, факту порушення вимог щодо особистого голосування шляхом голосування за іншого народного депутата, такий журналіст має право подати заяву в апарат Верховної ради про виявлений факт разом з відповідними матеріалами фотографування або відеозапису”, – сказано в тексті закону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua