Штучний інтелект визначатиме користувача смартфона за стилем набору тексту


Штучний інтелект визначатиме користувача смартфона за стилем набору тексту

Щоразу, використовуючи свій смартфон, ви передаєте свої персональні дані.

Новітня біометрична технологія дозволяє ідентифікувати вас в Інтернеті, всього лише відстежуючи ваші дотики до екрана смартфона або швидкість, з якою ви друкуєте повідомлення. Зараз компанії у Великобританії сподіваються, що така технологія зможе замінити скромний пароль і підвищити безпеку, але це може дорого коштувати.

Veridium пропонує користувачам можливість назавжди забути паролі, відстежуючи використання смартфона, ідентифікацію відбитків пальців і спосіб введення або утримання пристрою.

Однією з вад системи безпеки був баг у соціальній грі розробника Zynga. У грудні з’ясувалося, що понад 170 мільйонів імен користувачів і паролів були вкрадені у компанії. Zynga поскаржився, що подібні кібератаки були «невдалою реальністю для ведення бізнесу» в сучасному світі.

Аналогічним чином компанія «Ринг» з виробництва інтелектуальних камер зіткнулася з тією ж сумною реальністю, коли тисячі дійсних облікових даних були розміщені на хакерських форумах і в даркнеті.

Компанії у Великобританії працюють над новою технологією, яка дозволяє визначати особу за ритмом набору тексту.

Верідіум стверджує, що його поведінкові елементи мають захистити бізнес від подібних витоків. Компанія використовує штучний інтелект, який вивчає, як хтось взаємодіє зі своїм пристроєм. Програмне забезпечення може визначати відхилення в способі використання клавіатури або миші, додаючи додатковий рівень безпеки.

Мільярдер Майкл Спенсер, засновник ICAP профінансував Veridium в червні 2018 року на суму $16,5 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua