Apple представить в 2020 році п’ять нових iPhone


Apple представить в 2020 році п’ять нових iPhone

Все смартфони Apple 2020 року отримають інтегровані радіочастотні модулі 5G NR в міліметровому діапазоні і менше 6 ГГц. Прогноз щодо відмінностей між смартфонами не змінився: це 4,7-дюймова РК-модель, 5,4-дюймова, 6,1-дюймова (задня подвійна камера), 6,1-дюймова (задня потрійна камера) і 6,7-дюймова версії.

У своєму модемі 5G з підтримкою міліметрового діапазону Apple буде використовувати як стандартний діапазон Sub-6 ГГц, так і Sub-6 ГГц+.

Смартфони з підтримкою 5G будуть випущені в кінці третього або на початку четвертого кварталу 2020 року. А ось безпосереднього спадкоємця iPhone SE, з невеликим екраном, можуть показати вже в березні.

У зв’язку з додаванням підтримки технологій зв’язку Sub-6 ГГц і mmWave, аналітик Apple Го Мінхао очікує, що поставки iPhone 2020 складуть 80−85 мільйонів пристроїв в поточному році. Це більше, ніж 75 мільйонів пристроїв для серії iPhone 11 в 2019 році.

Додамо, в грудні інший аналітик, Мін-Чі Куо, в цілому підтвердив відомості про 4 нові моделі iPhone, а також про майбутній анонс бюджетного iPhone SE 2.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua