Чого чекати від курсу цього тижня?


Чого чекати від курсу цього тижня?

За минулий тиждень курс долара до гривні помітно зріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,5-1,2%.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 23,69 грн до 23,97 грн (+1,2%).

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрділінг», за цей самий час зросли з 23,74/23,77 до 23,91/23,93 (+0,7%).

Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень зросли з 23,51/24,01 до 23,79/24,12 (+1,2%/+0,5%). При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею скоротився з 2,1% до 1,4% за рахунок більш швидкого зростання курсу купівлі в порівнянні з продажем.

Читайте також: Курс долара в Україні позначився на цінах – НБУ

Нагадаємо, голова Нацбанку Яків Смолій заявив, що НБУ не очікують, що курс гривні по відношенню до іноземних валют істотно знизиться в новому році. За його словами, пропозиція валюти на ринку в кінці минулого року була досить істотною, що і вплинуло на її вартість. Перш за все, це пов’язано зі значними інвестиціями іноземців в боргові цінні папери уряду, які склали близько $4 млрд за рік. При цьому НБУ викупив з ринку майже $8 млрд зайвої валюти.

На думку Вадима Іосуба, старшого аналітика Альпарі, на початку тижня варто очікувати помірного зростання курсу долара до гривні.

“Долар на міжбанку може торгуватися поблизу 24,0 грн, а готівковий долар в банках – близько 23,9/24,2 грн”, – прогнозує експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua