"Найбільш відповідальний міжнародний банк ESG Global 2019" - нагорода BNP Paribas


"Найбільш відповідальний міжнародний банк ESG Global 2019" - нагорода BNP Paribas

BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — отримав нагороду «Найбільш відповідальний міжнародний банк ESG Global 2019» в номінації «Capital Finance International (CFI)». Ця нагорода визнає прихильність банку перехідному процесу в області енергетики і прискоренню досягнення цілей в області сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Як зазначає суддівська колегія CFI у своєму звіті, цей провідний європейський банк, який має міжнародну присутність в 72 країнах, має всі можливості для того, щоб дати поштовх глобальному енергетичному переходу. BNP Paribas має багаторічну історію підтримки енергетики виробників, і реалізована стратегія протидії змінам клімату буде стимулювати стійку трансформацію галузі.

«Банки відіграють життєво важливу роль в подоланні кліматичної кризи і прискоренні сталого розвитку. Сміливі амбіції і створення коаліцій з організаціями — в фінансовому секторі і за його межами — сприяє позитивному впливу. Для нас велика честь, що наші зусилля бути лідером в галузі сталого фінансування визнані CFI», — прокоментував при отриманні нагороди Антуан Сір, BNP Paribas Head of Company Engagement.

Процес нагородження CFI був масштабним, з джерелами для номінацій, включаючи передплатників і читачів, міжурядові організації, подачу заявок і суддівську колегію старших посадових осіб з CFI. Capital Finance International — це британське видання, яке висвітлює питання бізнесу, економіки та фінансів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua