У 2019 році новими клієнтами Укргазбанку стали ще 700 тисяч українців


У 2019 році новими клієнтами Укргазбанку стали ще 700 тисяч українців

У 2019 році Укргазбанк продемонстрував потужну динаміку зростання клієнтської бази. Так, клієнтський портфель роздрібного бізнесу Банку збільшився на 700 тисяч українців і загалом минулого року сягнув показника у понад 2 млн клієнтів.

Такі результати є безперечним свідченням високого рівня довіри, що має Укргазбанк серед населення, а також високого рівня сервісу та широкого продуктового ряду.

«Ми пишаємось нашими надбаннями у 2019 році. Збільшення клієнтської бази і вдосконалення обслуговування клієнтів є ключовими серед них. Тож тепер ми з впевненістю можемо сказати – клієнти цінують створені в Укргазбанку умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань. А Укргазбанк, відповідно, забезпечує українців актуальним банківським сервісом та постійно працює над розширенням переліку переваг, які вони отримують за користування продуктами Банку», – зазначив директор департаменту роздрібного банкінгу Укргазбанку Олег Кляпко.

Окремим стимулом для українців звернутися до Укргазбанку став, зокрема, запущений продукт «KEYcard» – унікальна програма лояльності, яка за розрахунки картками банку в мережі партнерів дозволяє повертати «живі» кошти у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими програмами на ринку. Наразі партнерами Банку вже є понад 150 компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua