Стало відомо, скільки заробляють топ-менеджери Apple


Стало відомо, скільки заробляють топ-менеджери Apple

Генеральний директор корпорації Apple Тім Кук передав SEC (Комісія з цінних паперів і бірж США) дані про свою зарплату в компанії.

Як повідомляє Macrumors.com, в 2019 році Кук заробив понад $11 млн.

За інформацією видання, базова зарплата СЕО Apple склала $3 млн. Також він отримав додаткову доплату $7,7 млн ​​у вигляді заохочень за виконання планів.

Крім цього, Тім Кук заробив $884 тисяч у вигляді додаткової компенсації. Загальна сума зарплати склала 11 млн 555 тисяч 466 доларів.

При цьому, додаткова компенсація включала відпускні на загальну суму $92 тисячі, а також 457 083 долари в якості витрат на безпеку і $315 тисяч 311 за особисте користування приватним літаком.

Варто зазначити, що зарплата Тіма Кука в 2019 році була на $4 млн менша, ніж в 2018 році: тоді CEO Apple заробив понад $15 млн.

Решта керівників Apple отримували базовий оклад в розмірі $1 млн, а також акції та винагороди на суму до $2,5 млн. Так, Лука Маестро, Кейт Адамс і Джефф Вільямс заробили понад $25 млн.

Анжела Арендтс, яка пішла з компанії на початку року, заробила $22 млн, а її наступник Дейрдре О’Брайєн – $19 млн.

Середня зарплата в Apple становить 57 тисяч 596 доларів (майже 3,7 млн ​​грн). Стільки заробили співробітники роздрібної торгівлі та підтримки. Таким чином, Кук заробив в 201 раз більше, ніж середня винагорода працівникам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua