Жителям Узбекистану заборонили купувати криптовалюти


Жителям Узбекистану заборонили купувати криптовалюти

Національне агентство проектного управління при президенті Республіки Узбекистан затвердило доповнення до порядку ліцензування та діяльності криптовалютних бірж.

Згідно з документом, громадяни Узбекистану можуть укладати на криптобіржах виключно операції з продажу криптоактивів. Причому використання криптоактивів як засіб платежу або прийому оплати на території країни заборонено.

Також забороняється здійснення операцій з криптоактивами, що раніше брали участь в анонімних угодах.

Криптовалютна біржа зобов’язана допускати до торгів тільки ідентифікованих учасників, які досягли 18 років і які не включені до переліку підозрюваних у відмиванні грошових коштів та фінансуванні тероризму.

Звіти за підсумками торгів і інформацію про виявлені порушення законодавства біржа повинна зберігати не менше п’яти років, а при виявленні останніх – письмово повідомляти в правоохоронні органи.

За словами законодавців, при розробці правил вони спиралися на міжнародні стандарти FATF.

«Незважаючи на певну суворість правил, Національне агентство проектного управління вважає, що їх встановлення дозволить залучити іноземні інвестиції в Республіку Узбекистан, а також додаткові джерела доходів для комерційних банків за рахунок обслуговування діяльності криптобірж», – заявили у відомстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua