Нова система камер контролюватиме водіїв Німеччини


Нова система камер контролюватиме водіїв Німеччини

Німецька технологічна фірма Bosch розробила так звану “систему внутрішнього контролю” для автомобілів. Вона використовує штучний інтелект (AI) і камери. У своєму оголошенні Bosch пояснив, що система використовує кілька камер і може виконувати низку завдань. За словами представників фірми, система може бути запущена у виробництво в 2022 році.

Одна з її функцій включає в себе камеру, вбудовану в кермо. Вона може виявити, коли водій відволікається, коли його очі стають важкими і коли він повертає голову в бік задніх сидінь або людини, що сидить поруч з ним. Про це повідомили фахівці компанії.

AI аналізує цю інформацію, і система може виконувати кілька дій, включаючи попередження абстрактних водіїв, рекомендацію перерви і навіть уповільнення руху автомобіля. Bosch заявила, що інформація, отримана системою внутрішнього контролю, “не була збережена і не передана третім особам”.

На додаток до камери, вбудованої в кермо, система Bosch також використовує камери, які перебувають або над або під дзеркалом заднього виду автомобіля. Це може попередити водія про потенційно серйозні проблеми, такі як дитина, яка знімає ремінь безпеки.

Фірма заявила, що технологія буде використовуватися для моніторингу водіїв та, при необхідності, дозволить автомобілю “втручатися, якщо явно п’яний або відвернутий водій не реагує на попереджувальні сигнали та ризикує потрапити в аварію з серйозними травмами чи смертю”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua