Кому в 2019 році пропонували найменше роботи


Кому в 2019 році пропонували найменше роботи

У 2019-му роботодавці найбільше шукали продавців-консультантів, робітників на виробництво чи склади, бухгалтерів, кухарів, водіїв, менеджерів з продажів по телефону, офіціантів.

Про це розповіла в коментарі Gazeta.ua HR-експерт Тетяна Пашкіна.

“Роботи не вистачало юристам, топ-менеджерам, фахівцям у сфері медіа та дизайну, шоу-бізнесу та туризму. З юристами ситуація хронічна. Виші не зацікавлені, щоб студенти працевлаштовувалися за спеціальністю. А наші абітурієнти та їхні батьки не обізнані з особливостями сучасного ринку праці. З топ-менеджерами проблема в тому, що кваліфікованих фахівців не багато. На вакансії часто відгукуються не ті, кого чекають у компанії. А ті, хто хоче бути начальником”, – пояснює Пашкіна.

За її словами, багато випускників працюють не за фахом. Вищу освіту отримують для мами з татом.

“Бувають ситуації, коли людина отримала диплом еколога-психолога, а після підробітку продавцем-консультантом, швидко виросла до директора магазину. Виявилося, що продажі та адміністративна робота для неї цікавіше, ніж працювати у сферах науки. Таким чином, у дитинстві мріємо про одне, в університеті вивчаємо інше, а реалізуємо себе у третьому. Люди змушені пристосовуватися до особливостей сучасного ринку праці”, – каже експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua