Рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу - Bloomberg


Рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу - Bloomberg

Bloomberg Businessweek оцінив 131 бізнес-школу в усьому світі, розповівши, де найкраще отримувати MBA (Master of Business Administration – кваліфікована ступінь в менеджменті).

Експерти розбили всі заклади на чотири регіони: Європу, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Канаду і США. Найбільше переможців виявилося в США, Європі та Азії, а дев’ять шкіл потрапили в рейтинг вперше.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні найкращою школою знову стала HKUST. Національний університет Сінгапуру піднявся на другу позицію. Третє місце отримала Індійська школа бізнесу.

У Канаді переможцем стала бізнес-школа Айві (Ivey). Бізнес-школа Сміта (Smith business school) в Королівському університеті піднялася на одну позицію – до другого місця. Третє місце отримав Університет Ротмана Торонто (University of Toronto’s Rotman), який при складанні рейтингу розглядали вперше.

Серед американців першу позицію шкіл для отримання MBA зайняв Стенфорд. Другу – школа Tuck в Дартмуті, якій вдалося стрімко піднятися аж на 17 позицій. Гарвард залишився на третій позиції.

Серед європейських шкіл вже другий рік поспіль рейтинг очолила IMD. INSEAD зайняла другу позицію, помінявшись місцями з Лондонською бізнес-школою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua