Web-браузер Chrome 79 отримав поліпшені функції безпеки


Web-браузер Chrome 79 отримав поліпшені функції безпеки

Google випустив web-браузер Chrome 79 з низкою поліпшених функцій безпеки і поліпшень для більш низького завантаження ЦП. В сфері безпеки, коли користувач вводить свої облікові дані на веб-сайті, Chrome тепер попередить його, якщо ім’я користувача та пароль були скомпрометовані в результаті злому даних. Тоді він запропонує міняти їх всюди, де вони використовувалися.

Google вперше представив цю технологію на початку цього року як розширення Password Checkup. У жовтні вона стала частиною перевірки паролів у налаштуваннях облікового запису Google, а тепер пропонує попередження при перегляді веб-сторінок в Chrome.

На додачу до попереджень про паролі, Chrome представив свої антифішингові засоби захисту на робочому столі. Безпечний перегляд Google підтримує список небезпечних сайтів в Інтернеті, який оновлюється кожні 30 хвилин. Google виявив, що деякі фішингові сайти виникали через це 30-хвилинне вікно, або шляхом швидкого перемикання доменів, або ховаючись від сканерів Google.

Щоб протистояти цьому, захист настільних комп’ютерів від фішингу працює в режимі реального часу і має попереджати користувачів при відвідуванні шкідливих сайтів у 30 відсотках випадків. Google впроваджує цей захист для всіх, у кого активована в Chrome настройка “Покращувати пошук і огляд”.

У Chrome 79 також передбачено автоматичне заморожування вкладок, метою якого є зниження завантаження процесора браузером, особливо коли відкрито багато вкладок. Завдяки автоматичному заморожуванню вкладок Chrome призупиняє будь-які вкладки, які були в фоновому режимі

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua