Оцінка нерухомості: Рада не скасувала спрощену модель


Оцінка нерухомості: Рада не скасувала спрощену модель

Верховна Рада, яка зробила крок до ліквідації корупційних схем, не змогла скасувати прийнятий 5 грудня закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості і прозорості реалізації майна.

За прийняття відповідного проекту постанови про скасування закону №2047-д проголосували лише 7 народних депутатів, причому всі вони представляють фракцію “Слуга народу”.

Ініціатор розгляду постанови, народний депутат Руслан Требушкін не виступав з трибуни для роз’яснення своєї позиції.

5 грудня Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості і прозорості реалізації майна.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, цим законом з 1 січня 2020 року запроваджується спрощена модель оцінки об’єктів нерухомості, що дозволить проводити автоматичну оцінку в стислі терміни і полегшує процедуру укладання угод з нерухомістю.

Крім того, завдяки цьому закону нотаріуси отримають право безкоштовного доступу до Єдиної бази для перевірки довідок і звітів про оцінку об’єктів нерухомості, які будуть зберігатися в електронній формі.

В ході обговорення цього законопроекту депутати врахували правку, згідно з якою формування електронних довідок про ринкову вартість об’єкта нерухомості буде здійснюватися безкоштовно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua