Рада продовжила особливий статус Донбасу ще на рік


Рада продовжила особливий статус Донбасу ще на рік

Верховна Рада прийняла за основу та вцілому зміни до закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» (№2569). За законопроєкт проголосували 320 народних депутатів, проти – 20, утрималося – 19, не голосувало – 22.

Згідно з пояснювальною запискою до закону, законопроєкт вноситься у зв’язку з тим, що 31 грудня 2019 року спливає строк запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Законопроєкт спрямований на створення додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН.

Законопроєктом продовжується на один рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua