OPPO вийде на ринок «розумних» телевізорів і смарт-годинників


OPPO вийде на ринок «розумних» телевізорів і смарт-годинників

Виконавчий директор OPPO Чен Міньонг (Chen Mingyong) розповів про плани бренду щодо розвитку нових напрямків споживчої електроніки.

OPPO зараз є одним з провідних у світі постачальників смартфонів. За оцінками IDC, в третьому кварталі поточного року компанія відвантажила 31,2 млн апаратів, зайнявши 8,7% глобального ринку. Це відповідає п’ятому місцю в рейтингу виробників смартфонів.

За словами Міньонга, надалі компанія має намір випускати «розумні» телевізори і смарт-годинник. Зокрема, наручний хронометр під брендом OPPO побачить світло в першому кварталі наступного року.

Ще одним напрямком може стати робототехніка. Очевидно, мова йде про пристрій для «розумного» будинку, але вдаватися в подробиці щодо цього керівник OPPO не став.

Чен Міньонг також нагадав, що протягом трьох років компанія інвестує 50 млрд єн (приблизно 7,1 млрд доларів США) в різні дослідження і розробки. Це, зокрема, технології 5G / 6G, штучний інтелект, доповнена реальність (AR), великі дані тощо.

Також Міньонг повідомив, що компанія має намір зайнятися розробкою власних процесорів. Вивести на ринок такі чіпи планується в найближчому майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua