Xiaomi запатентувала підекранну камеру для смартфонів


Xiaomi запатентувала підекранну камеру для смартфонів

Продовжуючи працювати над технологією розміщення фронтальної камери під дисплеєм смартфона, Xiaomi вже продемонструвала фотографії апарату, який першим в портфоліо компанії отримає подібне рішення. Тепер же в мережі з’явився патент, що в деталях описує принцип роботи «прихованої» фронтальної камери, яка не псує естетику дисплея.

У базі даних китайського патентного бюро з’явився документ під назвою «Структура дисплея і електронного устаткування», в якому описується робота камери, встановленої під дисплеєм смартфона. Передбачається, що саме такий механізм фронталки отримає модель Mi Mix 4.

Схема розміщення сенсора передбачає область екрану з функцією регулювання прозорості за рахунок зміни поляризації. Така ділянка здатна як демонструвати зображення, так і «відключатися» під час активації камери, при цьому пропускаючи світло на матрицю датчика.

За даними джерел мережі, анонс Xiaomi Mi Mix 4 з підекранною фронталкою може відбутися на виставці CES 2020 або MWC 2020 року, тобто не пізніше кінця лютого наступного року. Детальні специфікації і очікувана ціна майбутньої новинки невідомі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua