Прем'єр назвав позитив і негатив від зміцнення гривні


Прем'єр назвав позитив і негатив від зміцнення гривні

Зміцнення курсу гривні до долара, яке спостерігається в 2019 році, містить більше позитивних моментів для економіки України, ніж негативних. Про це на брифінгу сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Як зазначив Гончарук, від будь-якого явища хтось виграє, а хтось програє.

“Зміцнення гривні – це добре для громадян України, тому що вони стають багатшими. Кожна гривня, яку людина отримує, вона більше важить”, – повідомив він.

Водночас Гончарук вважає, що бізнес недостатньо знижує гривневі ціни на свої товари в Україні. За його словами, це питання Антимонопольного комітету. “Не кожна подія впливає з сьогодні на завтра, окремі речі, такі як зміцнення гривні, впливають поступово”, – повідомив він.

Читайте також: Світова криза: експерт розповів, як вона вплине на курс гривні

Прем’єр вважає, що від зміцнення національної валюти програють експортери. “Ми розуміємо цей негативний вплив і також шукаємо можливість їм знизити негатив від цього явища”, – повідомив Гончарук.

“Але ще раз хочу зазначити, що зміцнення гривні – це в тому числі і демонстрація довіри до нашої національної валюти”, – повідомив він.

Гончарук висловив сподівання, що українці частіше зберігатимуть заощадження в гривні. “І в цілому для економіки України це дуже добре”, – сказав він.

До речі, якщо ви хочете примножити свої заощадження, переходьте за посиланням. Finance.ua допомагає заробляти більше на вкладах.

Отримати бонус до депозиту 💵

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua