В інтернет-магазині Aliexpress з'явилася доставка з України


В інтернет-магазині Aliexpress з'явилася доставка з України

На сайті Aliexpress у фільтрі за категоріями товарів з’явилася можливість вибирати країну доставки, серед них вказано і Україну.

Україна як варіант доставки з’явилася і в картках деяких товарів, але ця кнопка поки неактивна, повідомляє Ain.ua.

«Можу припустити, що це поки що не склад в Україні, а місцевий торговець і/або дилер китайського торговця, який постачає цей товар», – вважає Сергій Арабаджи, засновник Hotline.

На його думку, експансія китайського ecommerce на український ринок триватиме, і це погано позначиться на місцевих підприємцях.

За його даними, китайські онлайн-компанії отримують близько $100 млн з українського ринку щороку.

У компанії «Укрпошта», яка співпрацює з Поштою Китаю в доставці товарів з китайських інтернет-магазинів в Україну, навпаки, вважають, що така експансія позитивно вплине на ринок.

З приводу доставки з України в компанії зазначили: «Ця функція має локальний характер і працює для приватних підприємців, які зареєстровані на платформі й мають свій невеликий склад в Україні».

Також у компанії додали, що «Укрпошта» зацікавлена ​​в тому, щоб у Aliexpress було представництво в Україні. Тут є великий попит на товари з Китаю і це дозволило б українцям швидше отримувати замовлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua