Керівники техно-гіганта Samsung постали перед судом


Керівники техно-гіганта Samsung постали перед судом

Південнокорейський суд ув’язнив трьох керівників Samsung Electronics.

Читайте також: TSMC обійшла Samsung і стала найдорожчою компанією в Азії

Їх звинувачують у похованні комп’ютерів під виробничими цехами філії компанії з біотехнології і в шахрайстві з бухгалтерським обліком. Прокурори почали розслідування імовірного шахрайства в Samsung Biologics після того, як фінансовий наглядач Південної Кореї поскаржився, що вартість фірми була збільшена на 3,82 млрд доларів в 2015 році.

“Зухвалість злочинних дій підсудних була за межами уяви громадськості і приголомшила суспільство”, – заявив суддя Со Бюнг-Сок, виносячи вироки терміном до двох років. Також він додав, що більшість жителів Південної Кореї хочуть, щоб Samsung стала найбільшою в світі компанією, яка буде сприяти економіці країни, але запорукою цього успіху не можуть бути злочини і порушення закону.

Адвокати підсудних не були відразу доступні для коментарів. Компанія Samsung Electronics також відмовилася від них. Прокурори звинуватили її керівників у тому, що вони наказують співробітникам біофармацевтичної фірми знищувати і приховувати внутрішні документи, оскільки влада розслідує звинувачення в порушенні правил бухгалтерського обліку.

Громадянські групи заявили, що можливе шахрайство мало на меті підвищити цінність компанії Samsung C & T, яка належить Samsung Biologics.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua