Стали відомі найбільші інвестори в Україну


Стали відомі найбільші інвестори в Україну

У січні-вересні 2019 року в Україні було освоєно 379 млрд грн капітальних інвестицій. Переважна більшість інвестицій (71,4%) – власні кошти українських компаній і організацій.

Про це повідомляє Держслужба статистики.

При цьому найменша кількість інвестицій виходить від іноземних інвесторів – 0,7%.

Найбільше українські компанії інвестують у промисловість, будівництво і сільське господарство.

Основним джерелом фінансування інвестиційних проектів вітчизняного агропромислового комплексу також є власні кошти українських підприємств (72,8%).

Станом на 1 липня поточного року (останні дані профільного міністерства) в Україні втілювалися 444 інвестиційні проекти в агросектор країни загальною вартістю 40,6 млрд грн. Лідерами в реалізації були Черкаська, Вінницька, Полтавська, Львівська, Херсонська, Миколаївська, Житомирська та Київська області.

У міністерстві також назвали лідера серед інвестиційних проектів за найвищою кошторисною вартістю. Ним став проект з будівництва бригадного комплексу “Вінницький бройлер” (агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка – ред.). Вартість будівництва комплексу становить 9,6 млрд гривень, а його потужність – 700 тис. тонн м’яса на рік.

Також в міністерстві навели топ-3 регіонів країни, де на 1 липня поточного року були реалізовані інвестиційні проекти з найвищою кошторисною вартістю. Йдеться, зокрема, про Вінницьку (13,2 млрд грн), Хмельницьку (3,6 млрд грн) і Донецьку (3,5 млрд грн) області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua