Microsoft припиняє підтримку Windows 10 Mobile


Microsoft припиняє підтримку Windows 10 Mobile

Зупинка підтримки означає, що Microsoft більше не буде програмно оновлювати старі смартфони. Тобто, якщо виявиться якась уразливість в безпеці або баг в системі, то з нею ніхто нічого не буде робити. При цьому смартфони на Windows 10 Mobile працюватимуть як і раніше.

Останній смартфон на Windows 10 Mobile вийшов в 2017 році – відтоді систему ніхто не розвивав. Microsoft ще на початку 2019 року порадила користувачам перейти на інші операційні системи.

*З 10 грудня 2019 року Windows 10 Mobile можна офіційно вважати «мертвою». І схоже, що мобільну Windows ми більше не побачимо. Microsoft зробила вибір на користь Android – в кінці 2020 року вийде смартфон Surface Duo з двома екранами і на Android з фірмовою оболонкою Microsoft Launcher. Попередня версія мобільної системи від Microsoft, Windows Phone 8.1, закрилася ще в 2017 році. Відтоді систему не підтримують і не випускають оновлення.

У 2013 році Microsoft купила мобільний підрозділ Nokia і почала випускати смартфони під брендом Lumia. Але об’єднання не допомогло зробити мобільну Windows популярною, а тепер Nokia випускає Android-смартфони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua