Порошенко переписав на сина аграрний бізнес


Порошенко переписав на сина аграрний бізнес

П’ятий президент Петро Порошенко вийшов із засновників агропромислової компанії “Укрпромінвест-Агро”, її кінцевим бенефіціаром став його старший син Олексій.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Серед засновників “Укрпромінвест-Агро” значаться Євген Саєнко, Олексій Порошенко (кінцевий бенефіціарний власник) і ТОВ “Прайм Інвестментс”. Олексій Порошенко отримав контроль над “Укрпромінвест-Агро” через CEE Confectionery Investments Limited, Roshen Europe B. V. і Roshen Group S.a.r.l. Зміна власників відбулася 31 жовтня. Агропромислова компанія “Укрпромінвест-Агро” спеціалізується на вирощуванні сільгосппродукції, виробництві цукру і борошна і тваринництві. Земельний банк – 120 тисяч гектарів в шести областях України.

 Олексій Порошенко також став бенефіціаром ТОВ “Група Агропродінвест”, засновником якої є “Укрпромінвест-Агро”, а також низки підприємств, що входять до групи, – ПрАТ “ПК “Поділля”, ТОВ “ПК Зоря Поділля”, ТОВ “Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2”, агрофірма “Дніпроагролан”, АФ “Іванківці”, ТОВ “Мас-Агро”, ТОВ “Правобережний” і ТОВ “Прогрес-НТ”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua