Niantic і Qualcomm розроблять гарнітуру доповненої реальності


Niantic і Qualcomm розроблять гарнітуру доповненої реальності

Компанія Niantic – розробник ігри Pokémon GO – нарікала на недостатній рівень сучасного розвитку технології доповненої реальності.

Враховуючи специфіку її проєкту, компанія стикалася з такими обмеженнями, як затримки в мережах 4G і необхідність гравцям взаємодіяти зі смартфоном, щоб отримати яку-небудь дію в доповненій реальності.

Читайте також: В Google Maps стала доступна функція доповненої реальності

І, щоб усунути ці обмеження, Niantic почала співпрацювати з Qualcomm у сфері створення гарнітури доповненої реальності з підтримкою зв’язку 5G. Qualcomm як раз сьогодні анонсувала спеціальну платформу для таких завдань – XR2. І незабаром після цього технічний директор Niantic Філ Кеслін вийшов на сцену Snapdragon Tech Summit 2019, щоб оголосити, що його компанія приєдналася до Qualcomm в рамках багаторічної співпраці» за цим проєктом.

Фактично йдеться про те, що Niantic буде працювати спільно з Qualcomm над удосконаленням еталонного обладнання для гарнітур доповненої реальності, допомагаючи точно визначити, що потрібно робити для найбільш повного розкриття можливостей платформ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua