Рада НБУ визнала валютно-курсову політику регулятора неефективною


Рада НБУ визнала валютно-курсову політику регулятора неефективною

Рада Національного банку України, яка є органом, якому звітує Нацбанк, рекомендувала правлінню НБУ задіяти всі засоби для зниження облікової ставки, а також розкритикувала суттєве зміцнення курсу гривні.

Про це написав глава Ради НБУ Богдан Данилишин на своїй сторінці в FACEBOOK.

Зокрема, Рада НБУ гостро розкритикувала політику правління Нацбанку.

«Визнати діяльність Правління Національного банку України в частині формування та реалізації валютно-курсової політики в 2019 році неефективною та такою, що не відповідає викликам сучасного розвитку України», — повідомили у Раді НБУ.

Читайте також: У Нацбанку пояснили стрімке падіння курсу валют

Там рекомендували правлінню Нацбанку «задіяти всі засоби та методи грошово-кредитної політики з метою пом’якшення монетарної політики Національного банку України», тобто активніше знижувати розмір облікової ставки.

Також у Раді НБУ рекомендували оновити стратегію управління золотовалютними резервами, зокрема графік їхнього поповнення шляхом викупу валюти з ринку. Крім цього правління Нацбанку має проаналізувати сценарій раптового виходу нерезидентів з державних цінних паперів та вплив такого виходу на валютний ринок.

«Надати оцінку реального обмінного/реального ефективного обмінного курсу (переоцінка/недооцінка) відносно розрахункового рівноважного рівня», — рекомендували у раді Нацбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua