Міжбанк: останнє слово буде за регулятором


Міжбанк: останнє слово буде за регулятором

П’ятниця знизить обсяги операцій за рахунок ефекту закінчення тижня, але продовжить підносити сюрпризи з поведінки курсу. Знову не буде нудно ні бізнесу, ні фінансистам.

Перед кінцем тижня першу скрипку при формуванні тренду за курсом продовжать спільно грати як місцеві компанії реального сектору, так і НБУ.

За рахунок різноспрямованості курсових інтересів великих місцевих гравців і з урахуванням скорочення обсягів угод через наближення вихідних – буде робота й у спекулянтів. Але загальний настрій ринку збережеться на користь зміцнення гривні, і ось тут останнє слово буде за регулятором. Практично його ціна викупу надлишків пропозиції долара на торгах – і буде основним сигналом для всіх учасників ринку.

Проти гривні зіграють купівлі валюти «дочками» іноземних компаній під виведення дивідендів, але, за нашою інформацією, вони вже скупили основні обсяги. Тому їх тиск на курс буде тільки зменшуватися, а от потреба експортерів у гривні для фінансування своїх поточних потреб (вони вже витратили гривню від відшкодувань ПДВ) тільки зросте. Це знову призведе до зростання пропозиції валюти на ринку і буде придавлювати котирування долара.

Готівковий ринок залишиться союзником гривні і поступово продовжить знижувати котирування. Нацбанк знову буде викуповувати надлишок долара на міжбанку і цим підтримувати курс.

Ми очікуємо на 6 грудня коридор по долару в межах 23,65 — 23,85 гривень при обсягах операцій до $180 млн і вчиненні до 470 угод.

Спекулянти на початку сесії будуть намагатися “похитати” курс із загальною грою “на пониження”, а потім перейдуть у формат роботи “в дві сторони”.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 23,82 / 23,85
євро – 26,44 / 26,47
російський рубль – 0,3731 / 0,3739

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua