Португалія не заборонятиме Huawei розбудовувати інфраструктуру 5G в країні


Португалія не заборонятиме Huawei розбудовувати інфраструктуру 5G в країні

Португалія керуватиметься винятково ринковими критеріями відбору учасників конкурсу на створення інфраструктури 5G в країні.

Про це заявив міністр закордонних справ Португалії Огусто Сантос Сільва під час спільної із держсекретарем США пресконференції, повідомляє Xinhua.

“Сантос Сільва сказав, що Португалія не відмовлятиме жодній компанії в дозволі на участь у запланованому державному тендері на створення мережі 5G”, – пише Xinhua.

За його словами, Лісабон керуватиметься суворими внутрішніми та європейськими нормами й вітатиме усі іноземні інвестиції. “В уряді Португалії запевнили, що не обиратимуть інвесторів на ґрунті національності, і що ринок визначається на основі найвигідніших бізнес-умов”, – йдеться у матеріалі.

Xinhua зауважає, що конкурс на виділення частот 5G буде проведено у Португалії наступного року.

Нагадаємо, уповноважені органи Канади вже тривалий час вивчають, чи варто допускати Huawei до конкурсу на створення інфраструктури 5G через побоювання, що Huawei може бути використана Пекіном для здійснення шпигунської діяльності.

У самій компанії неодноразово наголошували, що китайська влада не має жодного впливу на прийняття рішень у Huawei.

Раніше компанія Huawei була витіснена з американського ринку, а уряди Австралії та Нової Зеландії заборонили їй будувати мережі 5G.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua