Facebook планує створити додатки для подорожей і подкастів


Facebook планує створити додатки для подорожей і подкастів

Американська компанія Facebook, якій належить однойменна соцмережа, вивчає можливість розробки нових для себе продуктів. Це будуть спеціальні додатки та додатки, призначені для подорожей, розміщення подкастів, розсилки інформаційних бюлетенів та послуг, які створять оптимальне середовище для колективної роботи в офісах. Про це повідомила в середу газета The New York Times з посиланням на три джерела, пише УНН.

За їхніми даними, аналізом доцільності створення продуктів займається новий експериментальний підрозділ компанії під назвою New Product Experimentation Team (NPE Team). Завдання цього підрозділу на чолі з віце-президентом Facebook зі співпраці Іме Арчібонгом полягає в тому, щоб опрацьовувати найбільш перспективні напрямки розвитку соціальної мережі. NPE Team розбито на п’ять груп, кожна з яких складається з 10-15 осіб і займається оперативним запуском нових продуктів і зняттям з експлуатації тих з них, які не користуються попитом споживачів.

Відповідно до публікації, розробка згаданих вище продуктів важлива для Facebook в плані інтегрування додатку Instagram, призначеного для розміщення фотографій і невеликих відеороликів, додатку для миттєвого обміну повідомленнями Facebook Messenger, додатку і Facebook. З точки зору газети, новинки здатні призвести до оновлення рекламного бізнесу компанії, зосередженого на просуванні товарів і послуг на основі вивчення записів користувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua