Xiaomi представила "розумне" ліжко (фото)


Xiaomi представила "розумне" ліжко (фото)

Компанія Xiaomi представила “розумне” ліжко, яке отримало назву 8HMilan Smart Electric Bed. Новинка отримала низку корисних функцій, серед яких підігрів, які здатні поліпшити сон власника.

Читайте також: Xiaomi представила розумну подушку

Управління ліжком здійснюється як за допомогою фірмового мобільного додатку, так і з використанням голосових асистентів, повідомляє Gizmochina.

Однією з функцій ліжка стала можливість регулювання кута підйому для максимального комфорту. Привід, який відповідає за регулювання, складається відразу з двох двигунів, завдяки чому можна налаштовувати обидві половини ліжка: верхню частину в межах від 0 градусів до 60 градусів, а нижню – до 30 градусів.

У додатку доступні п’ять встановлених налаштувань, що дозволяють швидко знайти найбільш підходящий кут.

Для виготовлення ліжка Xiaomi і суббренд 8HMilan використовували високоміцне скловолокно і леговану сталь, що свідчить про міцність виробу і його здатність витримувати великі навантаження на розрив.

Як запевняють представники компанії, один сегмент рами не піддається деформації при дії сили до 75 кілограмів. Саме ж ліжко витримує до 1000 кілограмів. Засвідчена виробником довговічність каркаса становить 10 років.

Обробка розумного ліжка виконана з екологічної тканини, яка візуально нагадує шкіру. В ході тестування інженери Xiaomi з’ясували, що поява механічних ушкоджень матеріалу може відбутися не менше ніж через 20 тисяч циклів при випробуванні на тертя.

Вартість ліжка Xiaomi становить 285 доларів (орієнтовно 6 850 гривень за курсом станом на 1 грудня 2019 року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua