Робота за кордоном: названо найпривабливіші для іноземців країни


Робота за кордоном: названо найпривабливіші для іноземців країни

В світі постійно зростає трудова міграція. У 2019 році більшість тих, хто шукає роботу за кордоном, знаходять її в Німеччині, США, Швейцарії, Великобританії та Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ). Троє з десяти експатів проживають і працюють саме в цих країнах. При цьому раніше стало відомо, що експати отримують найвищі доходи в Швейцарії, США, Гонконгу, Китаї та Сінгапурі.

Про це свідчать дані аналітиків найбільшої у світі спільноти експатів InterNations, пише Сьогодні.

Втім, пальма першості за симпатіями експатів дісталася зовсім іншим державам.

Тайвань вже не вперше досяг максимального успіху в рейтингу. На другому місці цього року – В’єтнам. Третє місце отримала Португалія. Цікаво, що більше половини експатів планують залишитися в цій країні назавжди. Раніше рейтинг привабливих країн для експатів очолював Сінгапур.

Читайте також: Хто найчастіше шукає роботу за кордоном

Німеччина, незважаючи на те, що входить в список країн з найбільшою кількістю експатів, в рейтингу посідає 33-е місце. Україна посідає 51-у позицію – на один щабель вище Південної Африки і на один щабель нижче Китаю. Росія отримала в рейтингу 56-е місце. Найгірша ситуація в Кувейті, який посів 64-е місце.

Аналітики InterNations складають рейтинг з урахуванням ключових показників: якість життя, умови для адаптації, робота, сімейне життя, фінансове становище.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua