Китайська біржа планує купити половину другої за величиною фондової біржі України


Китайська біржа планує купити половину другої за величиною фондової біржі України

Китайська товарна біржа BOCE (Bohai Commodity Exchange) повідомила про намір придбати 49,9% акцій другої за величиною фондової біржі України — «ПФТС».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на повідомлення BOCE.

«ПФТС» — друга за величиною фондова біржа України, на яку припадає близько 37-39% всього обороту на ринку цінних паперів в Україні. Її офіційні власники — офшорні компанії, зареєстровані на Маршаллових островах.

BOCE — китайська товарна біржа, зареєстрована у Гонконгу. У грудні 2018 року Антимонопольний комітет України надав їй дозвіл на купівлю акцій української «ПФТС» у розмірі, що перевищує 25% акцій. Про намір купити акції української біржі, китайська компанія оголосила лише через рік.

Зазначимо, що ринок цінних паперів в Україні є нерозвиненим. Сьогодні в Україні функціонує 6 фондових бірж, проте більшість операцій на них — це операції з купівлі та продажу державних боргових цінних паперів. Торгівля акціями та облігаціями приватних підприємств займає дуже незначну частку від загальної кількості операцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua