Міжбанк: четвер не дасть ринку нудьгувати


Міжбанк: четвер не дасть ринку нудьгувати

Четвер продовжить тенденції цього тижня на валютному ринку і знову не дасть нудьгувати ні банкам, ні клієнтам, ні Нацбанку. Але якщо в середу на поведінку міжбанку досить активно впливали нерезиденти (вони закривали свої покупки ОВДП аукціону вівторка), то сьогодні фактично місцеві компанії реального сектору і Нацбанк будуть відігравати основну роль у курсоутворенні.

Причому курсові інтереси великих місцевих клієнтів сьогодні дуже різноспрямовані.

За нашою інформацією, на торги у четвер вийдуть не тільки великі аграрії і металурги, які страждають від низького курсу, але і декілька великих покупців з числа рітейлерів. Вони непогано “напродавалися” імпортних товарів в період “чорної п’ятниці”, і сьогодні вони хочуть остаточно розрахуватися за них із зарубіжними постачальниками. У поєднанні з періодом купівлі валюти “дочками” іноземних компаній під виведення дивідендів це збільшить попит на валюту 5 грудня.

З іншого боку – особливого попиту на валюту, крім цих разових великих покупок імпортерів продуктів, побутової техніки і гаджетів – не буде, що змусить і продавців валюти бути досить поступливими щодо курсу.

Готівковий ринок продовжує залишатися союзником гривні і поступово знижує котирування, а загальний настрій учасників ринку на подальше падіння валютних котирувань зберігається.

У виграші від цієї ситуації НБУ, який продовжить викуповувати надлишок долара на торгах і поповнювати резерви. Це і рятує зараз валюту від ситуативного просідання до рівнів 23,50-23,70 гривень за долар.

Ми очікуємо на 5 грудня різноспрямований рух котирувань протягом сесії з коридором по долару в межах 23,80 — 24,00 гривень при обсягах операцій $180-220 млн і здійсненні до 470-500 угод.

Спекулянти будуть намагатися “похитати” котирування, підлаштовуючись під дії великих гравців, але в основному будуть заробляти у форматі “в дві сторони”.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 23,88 / 23,90
євро – 26,50 / 26,52
російський рубль – 0,3736 / 0,3741

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua