681
Уряд доручив Мінфіну позичити додаткові 16,4 млрд грн
— Казна та Політика
Кабінет Міністрів України доручив Міністерству фінансів збільшити плановий обсяг запозичень на 2019 рік на 16,4 мільярда гривень.
Відповідне урядове розпорядження від 27 листопада опублікували на офіційному сайті Кабінету Міністрів.
Зазначається, що необхідність збільшити обсяги запозичень на 2019 рік виникла через те, що протягом 2019 року уряд не зміг виконати план з приватизації. Загалом, недоотриманих від приватизації коштів в уряді нарахували на 16,4 мільярда гривень.
Кошти від приватизації та державні запозичення — це головні джерела фінансування дефіциту бюджету. Дефіцит бюджету — це ситуація, коли доходів, закладених у бюджеті, не вистачає на всі передбачені у ньому витрати. Тобто грошей, які збирає держава у вигляді податків, не вистачає для того, аби профінансувати всі державні програми, освіту, соціальну сферу, медицину тощо.
За матеріалами: hromadske
Поділитися новиною
Також за темою
Опалювальний сезон: Президент повідомив, де брати гроші і газ
Через фонд Світового банку Україна за три роки залучила $2,4 млрд грантів
Кого з ФОП податкова може перевірити першими
У Нацбанку розповіли, що відбувалося на фінансовому ринку у вересні
НБУ прокоментував ситуацію щодо рівня інфляції у вересні
Україна експортувала 150 мільйонів тонн вантажів з моменту зняття блокади рф з портів