ПриватБанк відзвітував про результати «Чорної п'ятниці»


ПриватБанк відзвітував про результати «Чорної п'ятниці»

Обсяг сплачених картками покупок «Чорної п’ятниці» в 2019 році став рекордним за останні роки, перевищивши середньодобовий показник у 10 разів і результати минулого року на 37%.

Про це повідомляють у Приватбанку.

За підсумками тільки одного дня (29 листопада 2019 року) через мережу торговельних терміналів Приватбанку було сплачено 4,5 млн (4,434,153) покупок на суму 1,3 млрд грн (1,298,161,010).

Розстрочка від Приватбанку

Покупки в розстрочку – за добу за допомогою “Оплати частинами” і “Миттєвої розстрочки” українці купили товарів на 148 млн грн, що перевищує торішні показники на 29,4%.

Більша частина розстрочок на суму 93,5 млн грн була оформлена в оффлайн магазинах, тоді як в мережі інтернет клієнти банку купили в кредит товарів на 55,3 млн грн.

Довідка Finance.ua

  • 28 листопада Міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило прогноз за рейтингами “ПриватБанку” до “позитивного”.
  • 29 листопада Державний «ПриватБанк» перейшов у власність Кабінету Міністрів України. Згідно з даними НБУ, станом на 1 січня 2019 року фінустановою володіла «держава в особі Міністерства фінансів», а з 25 вересня власником 100% акцій «Приватбанку» було вказано «державу в особі Кабінету Міністрів».

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua