Українські онлайн-продавці за доходами посіли 5-те місце у світовому рейтингу Payoneer


Українські онлайн-продавці за доходами посіли 5-те місце у світовому рейтингу Payoneer

Україна увійшла до п’ятірки лідерів міжнародної онлайн-торгівлі в ІІІ кварталі 2019 року, згідно з рейтингом Payoneer.

Доходи українських продавців, які користуються системою переказів Payoneer, виросли цього року на 52%.

Аналітики Payoneer проаналізували діяльність 100 000 онлайн-продавців по всьому світу. Найбільше в ІІІ кварталі цього року зросла кількість продавців з Китаю, США, Південної Кореї іта Великобританії. На п’ятому місці опинилася Україна.

Кількість онлайн-продавців в Україні цього році зросла на 27%, а їхній дохід – відразу на 52%. Це другий за величиною показник зростання у світі після Великобританії.

«Тепер Україна може додати міжнародну електронну комерцію до свого списку досягнень у сфері цифрової економіки», – пишуть у блозі компанії.

У першому півріччі 2019 року Україна посіла п’яте місце за показником зростання ринку фрілансу. Кількість українців, які працюють віддалено, збільшилася на 30%, а їхні доходи – на 36%, йдеться в попередньому дослідженні Payoneer.

Традиційним світовим лідером у сфері онлайн-комерції залишається Китай. Згідно зі звітом Payoneer, кількість китайських продавців у ІІІ кварталі суттєво не змінилася, але їхні заробітки від продажів зросли на 33%.

Поліпшила результати і Корея: вона виявилася на третьому місці в рейтингу з продажу і за кількістю продавців у світі, хоча за чисельністю населення відчутно поступається Китаю та США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua