У Гонконгу продали ділянку землі за рекордні гроші


У Гонконгу продали ділянку землі за рекордні гроші

Майданчик під комерційну забудову розміром майже 60 тис. кв. м продали за $5,4 млрд. На торгах переміг гонконгський гігант у сфері нерухомості Sun Hung Kai Properties.
У Гонконзі на урядовому аукціоні було продано найдорожчу ділянку землі за 42,23 млрд Гонконгських доларів ($5,4 млрд).

Мова йде про майданчик під комерційну забудову розміром майже 60 тис. кв. м. Він розташований в західній частині півострова Коулун поруч з вокзалом нової швидкісної залізниці в материковий Китай.

Переможцем торгів став гонконгський гігант у сфері нерухомості Sun Hung Kai Properties. Придбана ним ділянка призначена для побудови офісних будівель, готелів і торгових приміщень.

Доходи від продажу землі з урядових аукціонів – найважливіше джерело надходжень до бюджету для адміністрації Гонконгу. Досі найдорожчою тут вважалася земельна ділянка на місці старого аеропорту Кай Так. Він пішов з молотка в минулому році за $3,2 млрд і дістався цій же компанії.

Гонконгський ринок комерційної нерухомості вважається найдорожчим у світі. Рекордні ціни на житло, офісні та торгові приміщення ріелтори пояснюють браком вільної землі і пропозицій при високому попиті, в тому числі з боку інвесторів з материкової частини Китаю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua