863
"Нафтогаз" виграв апеляцію у "Газпрому"
— Казна та Політика
Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” виграла апеляцію за позовом компанії “Газпрому” про виконання рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма.
Про це написав виконавчий директор групи “Нафтогаз” Юрій Вітренко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
“Повна перемога. Ми виграли апеляцію за першою скаргою “Газпрому” на рішення Стокгольмського арбітражу”, – написав він.
При цьому Вітренко додав, що інші подробиці будуть пізніше.
У свою чергу, в прес-службі “Нафтогазу” повідомили, що була відхилена апеляція “Газпрому” на окреме рішення, винесене 31 травня 2017 року.
“У цьому рішенні, між іншим, повністю скасовувалися вимоги “Газпрому” про “бери або плати”, – зазначили в “Нафтогазі”.
Також Вітренко повідомив, що суд зобов’язав “Газпром” компенсувати “Нафтогазу” витрати на судовий процес у розмірі 1,02 млн євро і 1,65 млн гривень, з яких 1 млн гривень склали юридичні витрати.
“Які ще потрібні докази, що наші вимоги не є “абсурдними”, що рішення Стокгольмського арбітражу є обґрунтованими, і “Газпрому” ці рішення Стокгольмського арбітражу потрібно просто виконувати?” – підсумував він.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Гетманцев пояснив, чому компанії не потрапляють до «Клубу білого бізнесу»
«Найвищий показник у світі». Україна витрачає рекордні 31% ВВП на оборону
Єврокомісія пропонує нову схему використання російських активів на підтримку України
На 2026 рік прогнозується дефіцит бюджету в 10 млрд дол. — думка Гетманцева
Підласа розповіла, які внески буде робити Україна до ЄС після вступу
Україна отримає від Естонії військову допомогу на понад €100 млн