Київстар змінює умови деяких своїх послуг


Київстар змінює умови деяких своїх послуг

Мобільний оператор Київстар змінює умови надання послуг «Інтернет без кордонів», «Мобільний Інтернет XL» і «Бізнес Інтернет без кордонів».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“У зв’язку з тим, що деякі послуги і сервіси були введені в середньому 5 або більше років тому, і зараз мають невигідні, неактуальні для абонентів умови, Київстар час від часу переглядає наповнення послуг”, – йдеться в повідомленні.

Що змінюється:

  • для абонентів контрактної форми. З 1 грудня 2019 року припиняється надання послуг «Інтернет без меж», «Мобільний Інтернет XL» та «Бізнес-Інтернет без меж». Користуватися цими послугами можна до 30 листопада 2019 року;
  • для абонентів передплаченого зв’язку. Послуги «Інтернет без кордонів», «Мобільний Інтернет XL» припиняють діяти з 5 грудня 2019 року. Чинні користувачі послуги зможуть користуватися ними до 4 грудня 2019 року.

Як поповнити мобільний без комісії

Як пояснюють в компанії, умови змінюються з метою поліпшення обслуговування абонентів. Також наголошується, що в більшості чинних тарифних планів Київстар пропонує мобільний інтернет на більш вигідних умовах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Київстар
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua