Ризики для українців на польському ринку працевлаштування збільшуються - експерти


Ризики для українців на польському ринку працевлаштування збільшуються - експерти

У Польщі за останній рік збанкрутувало 662 компанії-посередника з працевлаштування українців – тенденція збережеться, тому до вибору компаній потрібно підходити дуже уважно.

Про це заявив експерт з міжнародного працевлаштування, власник польської компанії з аутстафінгу “Gremi personal” Євген Кириченко.

“Конкуренція на ринку працевлаштування в Польщі велика, і тому компаній, що виникли на перших хвилях міграції української робочої сили в Польщі – дуже багато. Однак вони пропонують, як правило, елементарні посередницькі послуги, і надають їх часто неякісно. При цьому не забезпечують ні польському роботодавцю, ні українському працівнику жодних фактичних гарантій.

Так звані фірми “одноденки” виникли завдяки легкому входу в сферу і не мають жодного фінансового фундаменту”, – сказав він.

За словами експерта, низька якість послуг робить компанії неконкурентоспроможними.

“На ринку впевнено почуваються тільки досвідчені, структурні компанії, з великою філіальною мережею, які ведуть публічну діяльність і, як правило, працюють за системою лізингу робочої сили (аутстафінгу). Цей формат вигідний і польській компанії, і українському працівнику. Гарантом легальності статусу працівника виступає аутстафінгова компанія, яка бере на себе всі процедури з легалізації.

З іншого боку, вона ж є і гарантом того, що працівник у повному обсязі і в строк отримає свою заробітну плату, буде застрахований, отримає вчасно медичне обслуговування, буде забезпечений житлом. Але треба враховувати, що далеко не всі аутстафінгові компанії справляються з цим завданням”, – пояснив Кириченко.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua