Експерт пояснив, якої допомоги потребує малий бізнес


Експерт пояснив, якої допомоги потребує малий бізнес

Незважаючи на те, що українські банки значно наростили прибуток, кредити для малого бізнесу залишаються недоступними, констатують в Офісі розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ) при Міністерстві розвитку економіки.

Однак вирішувати це завдання необхідно тільки синхронно з підвищенням рівня фінансової грамотності населення. Про це повідомив у коментарі сайту “Сегодня” директор Офісу розвитку МСБ Андрій Слабинський.

“Ми визначили кілька завдань: подолати інформаційний дисбаланс між столицею або містами-мільйонниками і регіонами, малими містами і навіть селами. Тут не тільки питання грошей, але і питання, де отримати знання, поліпшити навички управління фінансами, щоб підвищити шанси на отримання банківського кредиту. Поєднання розвитку фінансової грамотності поряд з механізмами, які повинні допомогти бізнесу з доступом до фінансових інституцій, є і найближчим часом залишиться пріоритетом”, – говорить Слабінський.

Читайте також: Для малого та середнього бізнесу запустять власний портал

Він також зазначив, що досі держава в Україні фінансово підтримувала переважно аграріїв. Він сподівається, що дія фонду часткового гарантування кредитів, який запустять до відкриття ринку землі, буде поширюватися не тільки на малих фермерів, але і на весь МСБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua