Україна і Чехія проведуть паралельний аудит щодо українських заробітчан


Україна і Чехія проведуть паралельний аудит щодо українських заробітчан

Рахункова палата та Вищий аудиторський офіс Чехії планують провести паралельний міжнародний аудит щодо забезпечення прав трудових мігрантів. Аудит дозволить зрозуміти, скільки українців перебуває та працює в Чехії.

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

Читайте також: Куди та чому їдуть українці в пошуках роботи – дослідження

Це питання голова Рахункової палати Валерій Пацкан обговорив під час візиту до Києва президента Вищого аудиторського офісу Чеської Республіки, віцепрезидента EUROSAI Мілослава Кали.

Зазначається, що Чехія – одна з найпривабливіших країн, куди українці виїжджають на роботу та навчання, і це досить болюче питання для України, адже дані стосовно кількості українців, які перебувають в Чехії, різняться.

“Але ми повинні бути впевнені, що вони мають належний захист на території іншої країни. Так само, як і громадяни Чехії, які приїжджають до України”, – сказав Пацкан.

Він наголосив, що такий аудит був би корисний не лише для України, а і для Чехії, оскільки важливо точно знати, скільки українців працевлаштовані офіційно.

Голова Рахункової палати зазначив, що домовленості про проведення такого аудиту вже також досягнуті з польськими та словацькими колегами.

У свою чергу, Кала зауважив, що проект можна було б розширити, оскільки українці працюють в багатьох країнах Європи, а також додав, що результати такого аудиту могли б бути використані й іншими країнами згодом для проведення аудитів щодо забезпечення прав їх трудових мігрантів. Зокрема, йдеться про Білорусь, країни Балтії та Балкан.

Так, під час візиту Валерій Пацкан та Мілослав Кала підписали угоду про співробітництво між Рахунковою палатою та Вищим аудиторським офісом Чехії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua