Зміни клімату можуть скоротити світову економіку на 3% за 30 років – дослідження


Зміни клімату можуть скоротити світову економіку на 3% за 30 років – дослідження

У новому дослідженні бізнес-аналітики з Economist Intelligence Unit (EIU) дійшли висновку, що в найближчі 30 років зміна клімату скоротить зростання світової економіки на 3%.

Про це повідомляє CNBC.

Міжнародний валютний фонд очікує, що зростання світової економіки складе всього 3% вже в 2019 році. Це найнижчий показник більш ніж за десять років.

У звіті зазначається, що найбільше постраждають Африка, Південна Америка та Близький Схід. Це пояснюється тим, що у них найвищі середні температури і менші за розмірами економіки, що робить їх більш вразливими для впливу змін клімату.

Однак і США з її найбільшою в світі економікою не вдасться цього уникнути.

В Сполучених Штатах протягом наступних трьох десятиліть темпи росту можуть знизитись на понад 1% через зміни клімату. В серпні Національне бюро економічних досліджень підкреслило, що ріст на душу населення в США може скоротитись на 10,5% протягом наступних 81 року на тлі очікуваного підвищення температур по усьому світу.

Минулого року в доповіді уряду США йшлося, що зміни клімату обійдуться економіці США в мільярди доларів. Пізніше цей самий звіт був відхилений Білим домом.

Зазначається, що світові лідери мають зустрітись на початку грудня в Мадриді на конференції ООН із змін клімату. Вони обговорюватимуть, як обмежити збільшення глобальної температури до 1,5 градусів по Цельсію, що є основною метою Паризької кліматичної угоди 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua