В Google Maps з'явиться вбудований голосовий перекладач


В Google Maps з'явиться вбудований голосовий перекладач

Картографічні додатки на кшталт Google Maps істотно спрощують навігацію в незнайомих місцях, але навіть з ними часом доводиться звертатися за допомогою до інших людей.

Наприклад, коли іншою мовою потрібно пояснити адресу водієві таксі або запитати потрібну інформацію у перехожих. Google вирішила цю проблему.

Змійка Google оголосила про інтеграцію фірмового перекладача в додаток “Карти”. При відкритті інформації про будь-яку будівлю або об’єкт на картах можна буде увімкнути озвучування його назви та адреси місцевою мовою. Наприклад, якщо вам потрібно в Токіо проїхати до якогось музею, і для цього потрібно запитати у місцевих схему проїзду, то можна буде прямо з «Карт» озвучити назву пункту призначення японською.

Для продовження розмови можна відразу ж перейти в додаток «Перекладач», щоб перекласти відповідь або щось сказати співрозмовнику. Нова функція стане доступною цього місяця користувачам “Google Карт” на Android і iOS і на старті буде підтримувати 50 мов з появою нових в майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua