Платний в'їзд до центру Києва - ініціатива від КМДА — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Платний в'їзд до центру Києва - ініціатива від КМДА

Особисті фінанси
2731
Столиця повинна максимально використовувати всі жорсткі важелі впливу на порушників ПДР для того, щоб кияни і гості міста могли нормально пересуватися. Це стосується і обмежень проїзду центральними вулицями, платного в’їзду в центр і високої вартості паркування там.
Про це в інтерв’ю Сегодня повідомив радник мера Києва Максим Бахматов.
“Якщо ти хочеш паркуватися на Бесарабці, заплати 2, 3 або 5 євро на годину! Бесарабка не є тим місцем, куди кияни приїжджають щодня. Кинути тут машину на 10-15 хвилин – це вже серйозні проблеми для інших учасників дорожнього руху. І навіщо їхати на Бесарабку автомобілю з Житомира, якщо на Лівий берег столиці можна проїхати зовсім іншим маршрутом, минаючи центр міста? Проїзд центральними вулицями Києва має бути жорстко обмежений: платним в’їздом, високою вартістю паркування, або взагалі бути закритим по парних або непарних днях”, – сказав Бахматов.
За його словами, влада повинна використовувати всі можливості, щоб місто не забруднювалося і при цьому ним можна було спокійно пересуватися з точки зору швидкості міського трафіку.
“Всього п’ять днів жорсткого контролю, і ми бачимо, що смуги для громадського транспорту поїхали. Тобто кияни хочуть виконувати правила дорожнього руху, але їм трішки потрібно допомогти”, – уточнив радник мера.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас