Депозити "Прибутковий" та "На старт" від Ідея Банку визнані кращими за версією журналу "Личный счет" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Депозити "Прибутковий" та "На старт" від Ідея Банку визнані кращими за версією журналу "Личный счет"

Особисті фінанси
86
Видання про особисті фінанси – журнал “Личный счет” опублікував рейтинг кращих депозитних пропозицій банків за підсумками 9 місяців 2019 року.
Редакція зробила огляд ситуації в банківському секторі та різних варіантів вкладення та примноження коштів, потім проаналізувала пропозиції українських банків за депозитними вкладами.
Видання зазначає, що для населення депозитні вклади залишаються одним із доступних інструментів захисту коштів від споживчої інфляції.
Видання прогнозує, що через низку об’єктивних факторів у наступному році відбудеться зниження ставок за депозитами. Так, із нинішніх 13,5-15,5% річних у середньому по ринку вони можуть опуститися до 10-12%.
Нагадаємо, що умови за депозитами “Прибутковий” та “На старт” від Ідея Банку набагато вигідніше середньоринкових, що і дало їм змогу посісти перші місця в рейтингу за підсумками 9 місяців журналу “Личный счет”.
Так, річна ставка за депозитом “На старт” терміном на три місяці становить 18%, за депозитом “Прибутковий” строком на шість місяців – 17,5%.
 
Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.
Ідея Банк входить в європейську фінансову групу Getin Holding S.A. (Польща).
Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.
Банк надає послуги в 82 відділеннях і 200 консультаційних центрах по всій Україні. Продуктами банку користуються 300 тис. клієнтів.
Команда професіоналів банку об’єднує 1,2 тис. осіб.
Банк – переможець низки рейтингів в номінаціях роздрібного кредитування і надійності.
За матеріалами:
Ідея Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас