Правила отримання монетизованих субсидій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Правила отримання монетизованих субсидій

Особисті фінанси
33088
Починаючи з листопада 2019 року українці почали отримувати квитанції на оплату комунальних послуг з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.
Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.
Новий механізм нарахування пільг:
  • Відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.
Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
  • Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися в готівковій формі через банк або поштою.
  • При отриманні готівки треба сплатити спожиті послуги повністю.
Як раніше писав Finance.ua, у Київській області за жовтень 2019 року домогосподарства отримали 62 млн грн пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, а тим часом у Києві кількість субсидіантів зменшилася вдвічі.

Мої Fiнанси:

Хто може втратити право на субсидію:
  • Якщо опалювальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. м для квартир у багатоквартирному будинку, 200 кв. м для індивідуальних будинків.
  • Якщо хтось із субсидіантів має у власності транспортний засіб, що підлягає держреєстрації та з дати випуску якого пройшло менше 5 років (крім мопеда)

Як заощадити на комуналці

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас