Виробник «Мерседесів» звільнить 1 100 менеджерів


Виробник «Мерседесів» звільнить 1 100 менеджерів

Німецький концерн Daimler AG, якому належить компанія Mercedes-Benz, планує звільнити по всьому світу 1 100 офісних працівників, повідомляє Bloomberg. Це приблизно 10% всіх менеджерів цього автогіганта.

Кілька місяців тому головою концерну Daimler став Ола Калленіус. Він відразу ж пообіцяв значно знизити витрати, і свою обіцянку виконує. Звільнення 10% менеджерів – частина плану зі зниження витрат.

Представники профспілок визнають, що Daimler потребує зниження витрат, враховуючи, що йому належить перехід на випуск електромобілів і автомобілів з автономною системою керування. При цьому профспілки кажуть, що всі, кого звільнять, повинні отримати хорошу компенсацію.

Потрібно відзначити, що раніше Daimler підписав трудовий договір з профспілками, за яким він не має права примусово звільняти співробітників. Дія договору розрахована до 2030 року. Мабуть, боси цього концерну і профспілки вже досягли домовленостей про умови скорочення менеджерів.

За останні кілька тижнів продажі автомобілів Mercedes-Benz трохи збільшилися. Однак, попит на комерційні машини Daimler знижується. У найближчі дні Ола Калленіус зустрінеться з інвесторами і представить їм своє бачення розвитку концерну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua